Aplikacja Buddybet

Projekt aplikacji w pełni odpowiada kolorystyce oficjalnej strony bukmachera. Na stronie głównej narzędzia można zobaczyć najbliższe popularne wydarzenia z różnych dyscyplin sportowych. W sekcji “Sport” linia jest prezentowana w klasyczny sposób, jak w przypadku aplikacji mobilnych. U góry znajdują się ikony z wizerunkiem sportu. Aktywują one linię na żywo, a przycisk “Cała linia” pozwala zapoznać się z jej przebiegiem w formacie przedmeczowym.

Sekcja “Moje zakłady” mówi sama za siebie. Będąc w niej, będzie można zapoznać się ze wszystkimi nieskalkulowanymi zakładami. Sekcja “Kasyno” pozwala przejść do gry losowej. Sekcja “Profil” umożliwia zmianę języka aplikacji mobilnej i zapewnia możliwość zapoznania się z warunkami bukmachera lub skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej w razie potrzeby.

Główna sekcja “Menu” pozwala zapoznać się z najważniejszymi podsekcjami aplikacji mobilnej i usprawnić proces nawigacji w narzędziu. Wśród przydatnych funkcji znajduje się możliwość dodania ligi, indywidualnego zawodnika lub drużyny do sekcji “Ulubione”. Opcja wyszukiwania pozwala znaleźć interesujący mecz lub ligę w najkrótszym możliwym czasie.

Jak pobrać aplikację Buddy Bet BC na Androida

Pobranie aplikacji Buddy na Androida w Play Market jest niemożliwe. Wynika to z faktu, że Google nałożyło zakaz na takie treści. Aplikację Buddy Bet na Androida można pobrać za pomocą przycisku na naszej stronie lub odwiedzając oficjalny portal bukmachera.

Przejdźmy do instrukcji:

  • Odwiedzamy oficjalną stronę bukmachera, korzystając z urządzenia, na którym planujemy zainstalować aplikację.
  • Czekamy na zakończenie procesu instalacji i pojawienie się ikony aplikacji mobilnej na pulpicie urządzenia mobilnego. Z reguły w górnej części ekranu pojawi się wyskakujące okienko, które zaoferuje pobranie aplikacji BC “Buddy Bet” na Androida. Jeśli tak się nie stanie, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej. Operator udostępni link, po kliknięciu którego możliwe będzie pobranie aplikacji Buddy Bet na Androida.

Jak zainstalować aplikację na Androida

Jak tylko wykonasz powyższe czynności, wydarzy się co następuje:

  1. Na ekranie urządzenia pojawi się powiadomienie “Plik może być niebezpieczny”. Kliknij przycisk “Pobierz mimo to”.
  2. W ustawieniach urządzenia należy zezwolić na instalację plików z “Nieznanych źródeł”.
  3. Należy poczekać około minuty, aż narzędzie zostanie zainstalowane.
  4. Dowodem zakończenia procedury będzie napis w górnej części ekranu “Pobrano 1 plik”. Konieczne jest kliknięcie przycisku “Otwórz”.
  5. System zaproponuje zainstalowanie aplikacji. Kliknij przycisk “Zainstaluj”.
  6. Po zakończeniu procedury pojawi się wyskakujące okienko z dwoma przyciskami “Gotowe” i “Otwórz”.
  7. Teraz masz już wszystkie informacje o tym, jak zainstalować i pobrać aplikację Buddy Bet na Androida.